Zespół

Nasi specjaliści

specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu

dr hab. n. med. Prof. WSF Bogusław Sadlik

Absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Znakomity specjalista i innowator metod ortopedycznych. Twórca nowej techniki operacyjnej tzw. Suchej artroskopii do implantacji skafoldów chrzęstno-kostnych. Prezydent Polskiego Towarzystwa Stopy i Stawu skokowo-goleniowego na kadencję 2016-2018.

Operacji w wielu przypadkach można uniknąć i mając pod sobą cały zespół fizjoterapeutów i trenerów personalnych pomógł ogromnej ilości osób bez operacji.

specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruch

lek. Paweł Gacki

Absolwent Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Specjalista z wieloletnim stażem pracy. W latach 2016-2019 pracował w szpitalu w Klaksvik na Wyspach Owczych, obecnie pracuje w Szpitalu MSWIA we Wrocławiu. Głównie zajmuje się leczeniem zmian zwyrodnieniowych stawu biodrowego i kolanowego (endoprotezoplastyka), leczeniem schorzeń stawu kolanowego.

Dzięki stażowi w szpitalu dziecięcym w Prokocim poszerzył swoje umiejętności z zakresu ortopedii dziecięcej. Wykonuje również zabiegi z zakresu sonochirurgii np. barbotage stożka rotatorów, suche igłowanie z podaniem osocza bogatopłytkowego PRP.

fizjoterapeuta

dr Piotr Kotajny

specjalista z ogromnym doświadczeniem. Swoje doświadczenie zdobywał w takich ośrodkach jak Klinika Chirurgii Endoskopowej Sport-Klinika w Żorach czy Szpital Św. Łukasza w Bielsku Białej.

W 2018 roku otrzymał tytuł Doktora Nauk Kultury Fizycznej i do tej pory uczy młodych fizjoterapeutów na uniwersytecie.

Specjalizuje się w rehabilitacji przed i pooperacyjnej w której ma największe doświadczenie.

fizjoterapeuta i osteopata

mgr Adrian Kozłowski

Absolwent Wrocławskiego AWF oraz Akademii Osteopatii w Poznaniu. Ma wieloletnie doświadczenie w pracy w gabinecie. Oprócz pracy w gabinecie prowadzi szkolenia dla pracowników firm i korporacji aby uświadamiać ludzi co powoduje problemy z kręgosłupem oraz jak temu zaradzić. Najważniejsze jest dla niego edukacja pacjenta, ponieważ rehabilitacja nie kończy się po wyjściu z gabinetu.

W sezonie 2017-2018 był fizjoterapeutą ekstra ligowej drużyny KPR Kobierzyce

W roku akademickim 2018-2019 wykładał Fizjologie wysiłku fizycznego na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu

fizjoterapeuta

mgr Łukasz Lepkowski

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. W swojej pracy szczególną uwagę zwraca na diagnostykę i dokładny wywiad. Specjalizuje się w pracy z układem nerwowym, co pozwala mu znaleźć przyczynę zaburzeń w ciele, których często nie potrafimy sami znaleźć.

Łukasz czas wolny spędza bardzo aktywnie, długa kariera piłkarska pozwoliła mu nabrać doświadczenia ze sportowcami od ich strony pacjenta. Często sam korzysta z pomocy fizjoterapeuty, aby nie nabawić się kontuzji.

fizjoterapeuta, trener przygotowania motorycznego

mgr Julita Dorociak-Kowalska

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Od dzieciństwa związana ze sportem i zdrowym trybem życia. Zawsze stara się dzielić zdrowymi nawykami ze swoimi pacjentami.

Ma ogromne doświadczenie z fizjoterapią w sporcie. Pracowała jako fizjoterapeutka w WKS Śląsk Wrocław a następnie w ekstraklasie Piłkarek Ręcznych KRP Kobierzyce. Stale współpracuje z licznymi drużynami sportowymi we Wrocławiu jako konsultantka treningów motorycznych.

Angażuje 100% uwagi swoim pacjentom w gabinecie. Rozwój jest dla niej najważniejszy i ciągle się rozwija pracując z ortopedami i asystując przy zabiegach ortopedycznych.

fizjoterapeuta

mgr Małgorzata Andrusiów

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. W pracy z pacjentami szczególną uwagę przywiązuje do diagnostyki i odnalezienia przyczyny dolegliwości. Pracuje z pacjentami z przewlekłymi dolegliwościami oraz pooperacyjnymi.

Pozytywnym nastawieniem i energią stara się zarażać pacjentów w gabinecie i tym samym motywować ich w walce o swoje zdrowie.

Wolny czas spędza tańcząc salsę, morsując i chodząc po górach. Stale rozwija się jako fizjoterapeutka poznając nowe techniki pracy z pacjentami oraz uczestnicząc w konferencjach.