Nasi specjaliści

specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu

dr hab. n. med. Prof. WSF Bogusław Sadlik

Absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Znakomity specjalista i innowator metod ortopedycznych. Twórca nowej techniki operacyjnej tzw. Suchej artroskopii do implantacji skafoldów chrzęstno-kostnych. Prezydent Polskiego Towarzystwa Stopy i Stawu skokowo-goleniowego na kadencję 2016-2018.

Operacji w wielu przypadkach można uniknąć i mając pod sobą cały zespół fizjoterapeutów i trenerów personalnych pomógł ogromnej ilości osób bez operacji.

specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruch

lek. Paweł Gacki

Absolwent Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Specjalista z wieloletnim stażem pracy. W latach 2016-2019 pracował w szpitalu w Klaksvik na Wyspach Owczych, od
2019 r. pracuje w Szpitalu MSWIA we Wrocławiu. Zajmuje się wieloma aspektami ortopedii – chirurgią ortopedyczną oraz ortopedią w sporcie.

Dzięki stażowi w szpitalu dziecięcym w Prokocim poszerzył swoje umiejętności z zakresu ortopedii dziecięcej. Wykonuje zabiegi z zakresu sonochirurgii np. barbotage stożka rotatorów, suche igłowanie z podaniem osocza bogatopłytkowego PRP.

Poza medycyną jego pasją jest żeglarstwo i narciarstwo. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego oraz ESSKA (Europejskie Towarzystwo Medycyny Sportowej, Chirurgii Kolana I Artroskopii)

fizjoterapeuta

dr Piotr Kotajny

specjalista z ogromnym doświadczeniem. Swoje doświadczenie zdobywał w takich ośrodkach jak Klinika Chirurgii Endoskopowej Sport-Klinika w Żorach czy Szpital Św. Łukasza w Bielsku Białej.

W 2018 roku otrzymał tytuł Doktora Nauk Kultury Fizycznej i do tej pory uczy młodych fizjoterapeutów na uniwersytecie.

Specjalizuje się w rehabilitacji przed i pooperacyjnej w której ma największe doświadczenie.

fizjoterapeuta i osteopata

Adrian Kozłowski

Absolwent Wrocławskiego AWF oraz Akademii Osteopatii w Poznaniu. Ma wieloletnie doświadczenie w pracy w gabinecie. Oprócz pracy w gabinecie prowadzi szkolenia dla pracowników firm i korporacji aby uświadamiać ludzi co powoduje problemy z kręgosłupem oraz jak temu zaradzić. Najważniejsze jest dla niego edukacja pacjenta, ponieważ rehabilitacja nie kończy się po wyjściu z gabinetu.

W sezonie 2017-2018 był fizjoterapeutą ekstra ligowej drużyny KPR Kobierzyce

W roku akademickim 2018-2019 wykładał Fizjologie wysiłku fizycznego na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu

fizjoterapeuta

Łukasz Lepkowski

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. W swojej pracy szczególną uwagę zwraca na diagnostykę i dokładny wywiad. Specjalizuje się w pracy z układem nerwowym, co pozwala mu znaleźć przyczynę zaburzeń w ciele, których często nie potrafimy sami znaleźć.

Łukasz czas wolny spędza bardzo aktywnie, długa kariera piłkarska pozwoliła mu nabrać doświadczenia ze sportowcami od ich strony pacjenta. Często sam korzysta z pomocy fizjoterapeuty, aby nie nabawić się kontuzji.

fizjoterapeuta, trener przygotowania motorycznego

Julita Dorociak-Kowalska

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Od dzieciństwa związana ze sportem i zdrowym trybem życia. Zawsze stara się dzielić zdrowymi nawykami ze swoimi pacjentami.

Ma ogromne doświadczenie z fizjoterapią w sporcie. Pracowała jako fizjoterapeutka w WKS Śląsk Wrocław a następnie w ekstraklasie Piłkarek Ręcznych KRP Kobierzyce. Stale współpracuje z licznymi drużynami sportowymi we Wrocławiu jako konsultantka treningów motorycznych.

Angażuje 100% uwagi swoim pacjentom w gabinecie. Rozwój jest dla niej najważniejszy i ciągle się rozwija pracując z ortopedami i asystując przy zabiegach ortopedycznych.

fizjoterapeutka, trenerka przygotowania motorycznego i dietetyczka

Joanna Socha

Absolwentka AWF Poznań ZWKF Gorzów Wielkopolski i PUM w Szczecinie. Doświadczenie zbierała w Szczecińskich Akademiach Piłkarskich (FASE i Pogoń). Od zawsze związana ze sportem i aktywnym trybem życia.

Doskonale rozumie się ze sportowcami i często prowadzi treningi medyczne, rehabilitację przed- i pooperacyjną. Jest fizjoterapeutką, która ma także wykształcenie dietetyczne, więc na problemy każdego pacjenta potrafi spojrzeć całościowo.

Atutami Asi jest pozytywne nastawienie, duża wiedza, empatia i entuzjazm. Wystarczy zacząć z nią pracować, a motywacja pojawia się od razu.

fizjoterapeuta

Przemysław Biegański

Absolwent Akademii wychowania Fizycznego we Wrocławiu, pasjonat anatomii oraz manualnych technik pracy z pacjentem.
W swojej pracy szczególny nacisk kładzie na indywidualne dobieranie metod pracy w zależności od potrzeb pacjenta oraz całościowe spojrzenie na problem jego zdrowia. Stara się uświadamiać, że rehabilitacja nie kończy się w gabinecie poświęcając uwagę edukacji i profilaktyce. W gabinecie wykorzystuje metody terapii manualnej w tym w szczególności metod manualnej pracy z powięzią. Poza tym dużą uwagę skupiam na wykorzystaniu metod kinezyterapii oraz treningu jako podstawowej ścieżki pomocy pacjentowi
Nieustannie poświęca czas rozwojowi aktualnej wiedzy naukowej w dziedzinie fizjoterapii ortopedycznej i sportowej.
fizjoterapeuta

Paulina Szopińska

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu, zdobywająca doświadczenie zarówno u boku ortopedów i fizjoterapeutów, ale również w Centrum Piłkarskim Ślęza Wrocław – 1KS Ślęza Wrocław.
Bardzo dobrze czuje się w terapii manualnej, ale również w treningu medycznym, którego składową, czyli ruch, uważa za podstawę skutecznej fizjoterapii. Interesuje się kończyną dolną – głównie stawem kolanowym i biodrowym – oraz kręgosłupem. Kontakt z piłkarzami sprawia, że doskonale odnajduje się w rehabilitacji sportowców.
Na co dzień trenuje piłkę nożną, a swój wolny czas poświęca na naukę i dalszy rozwój. Mówi o sobie, że fizjoterapia to nie praca a jej pasja. Wszystkie te elementy pomagają Paulinie w skutecznej i przyjemnej fizjoterapii.
młodszy specjalista ds. administracji

Magda Matuszewska

Studentka fizjoterapii na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, odpowiedzialna ze sprawy administracyjne GO ON CLINIC.

Dzięki swojej wiedzy medycznej, zdobytej na studiach, jako rejestratorka potrafi doradzić odpowiedniego specjalistę. Dba o budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z pacjentami. Jej działania sprawiają, że standardy kliniki zmieniają się zawsze na lepsze.

Związana ze sportem od dziecka. Zawodowo trenuje jazdę konno, a konkretnie skoki przez przeszkody. Kiedy nie ma jej w klinice, zajmuje się własnym ośrodkiem jeździeckim, gdzie szkoli siebie oraz innych.

psycholog

Anna Mrozek

Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego. Psycholog z wykształcenia, a przede wszystkim z ​pasji i zamiłowania.

Posiada specjalizację z obszaru psychologii klinicznej, psychologii kryzysu, psychologii dzieci i młodzieży. Pomaga uporać się z takimi problemami jak stres, zaburzenia emocjonalne, problemy wychowawcze, kryzys zawodowy, zaburzenia nastroju, kryzys emocjonalny, zaburzenia w relacjach międzyludzkich, niskie poczucie własnej wartości, czy kryzys w związku.

Swoją wiedzę systematycznie poszerza uczestnicząc w licznych szkoleniach, czytając i co najcenniejsze z każdą rozmową i obserwacją. Przez kilka lat aktywnie rozwijała się w biznesie i dzięki zdobytej wiedzy oraz doświadczeniu dziś pomaga nie tylko w sferze osobistej, ale również zawodowej swoich klientów.

młodszy specjalista ds. marketingu, fizjoterapeuta

Szymon Binkowski

Młody adept fizjoterapii z Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Poza medycznymi aspektami kliniki zajmuje się również marketingiem GO ON CLINIC.

Współpraca z doświadczonymi ortopedami oraz młodymi i ambitnymi fizjoterapeutami pozwala mu na rozwijanie skrzydeł w fizjoterapeutycznym świecie. Natomiast tworzenie filmów, postów na mediach społecznościowych, reklam i wielu innych kreuje jego doświadczenie w szerzeniu wiedzy medycznej.

Szymon w wolnym czasie dokształca się zarówno w fizjoterapii, jak i marketingu. Lubi tworzyć nowe treści dla Was, jak i pomagać w gabinecie, gdzie na pewno będziecie mieli z nim o czym porozmawiać.