Nasi specjaliści

mgr Jakub Wąsiel

Zawód: fizjoterapeuta

Adres: ul. Nowowiejska

Umów wizytę

Magistrem fizjoterapii, który wykształcenie zdobył na Wrocławskim AWF. Poza studiami, jego pasją od zawsze był sport i szeroko pojęty ruch. Przez dziesięć lat czynnie uprawiał futbol amerykański obserwując przy tym treningi, sposób pracy ze sportowcami oraz mechanizmy powstawania różnych kontuzji. Zamiłowanie do sportu przełożyło się na zamiłowanie do zdrowia, które rozwijał dalej kształcąc się w zakresie treningu personalnego i masażu tkanek głębokich.

Jego pasja oraz nabyta wiedza pozwalają mu skutecznie pomagać pacjentom w powrocie do zdrowia. Fundamentami pracy w gabinecie są dla niego ruch i terapia manualna, które w połączeniu przynoszą wiele korzyści nie tylko w trakcie kontuzji, ale także po niej, w momencie pracy nad prewencją urazów w przyszłości. Kuba posiada niezbędną wiedzę, by pracować nad zwiększeniem wydolności, siły i kondycji, jednocześnie dopasowując terapię do potrzeb, celów i preferencji pacjentów.

Połączenie bogatego doświadczenia w sporcie z wiedzą medyczną pozwala mu działać niezawodnie w przypadku urazów, kontuzji i przewlekłego bólu. Całościowe spojrzenie na ciało pacjenta, daje Kubie możliwość pracy także w obszarze zdrowego stylu życia i zmiany codziennych nawyków. Czyni go to wielozadaniowym fizjoterapeutą i świetnym specjalistą w zakresie medycyny ortopedycznej.