Diagnoza

Konsultacja ortopedyczna we Wrocławiu

Podczas wizyty nasi ortopedzi ocenią, w jakim stopniu oraz jakiej pomocy wymaga Wasze ciało. Konsultacja trwa 20 / 30 minut, a w jej trakcie jest:

  • zbierany szczegółowy wywiad
  • analizowana dokumentacja medyczna
  • przeprowadzana dokładna diagnostyka

Lekarze, którzy przyjmują w GO ON CLINIC to osoby z bogatym zapleczem naukowym i przede wszystkim świetni ortopedzi:


Bardzo ważne jest, że podczas wizyt u lekarza w klinice dostępne jest też grono fizjoterapeutów, którzy często uczestniczą w konsultacjach. Współpraca dwóch zawodów ma zapewnić kompleksową diagnostykę i pewność odnośnie postawionego rozpoznania pacjentom po urazach.

Sprawdź naszą szybką diagnostykę w GO ON CLINIC.

Diagnostyka i konsultacja ortopedyczna

W niektórych przypadkach już podczas wywiadu najlepsi specjaliści wiedzą, z czym mają do czynienia. Jednak diagnostyka to niezwykle istotny element procesu leczenia, którego nie można pominąć. Pozwala nie tylko na odkrycie głównego problemu, ale również sugeruje najlepszy wariant leczenia. Dlatego tak ważne jest przeprowadzenie testów klinicznych i ocena diagnostyki obrazowej przez ortopedę.

Ból głowy

Jaki jest plan leczenia ortopedycznego?

Dzięki zebranym informacjom już przy pierwszych wizytach nasi lekarze zaproponują Wam najlepszy plan leczenia. Są to działania, których celem jest walka z bólem, a które prawidłowo dobrane skutecznie przywracają sprawność. W zależności, czy pracujecie w biurze, czy może amatorsko lub zawodowo uprawiacie sport – ortopedzi przepiszą odpowiednie zalecenia.

Jeżeli jest taka potrzeba, lekarz zasugeruje sposób leczenia, który według najnowszych badań oraz doświadczenia naszego zespołu doprowadzi do szybkiego powrotu do zdrowia. Może to być zarówno zalecenie konsultacji fizjoterapeutycznej, sugestia metody operacyjnej w polecanej i sprawdzonej placówce lub przeprowadzenie dokładniejszej diagnostyki obrazowej. 

Ważnym elementem leczenia jest ruch, dlatego nasi specjaliści stawiają na fizjoterapię oraz treningi personalne i grupowe, szczególnie dla osób, które chcą zadbać o swoje zdrowie i ciało.

Konsultacja fizjoterapeutyczna – czym się charakteryzuje?

Prowadzona jest w GO ON CLINIC przez doświadczonych i wykształconych fizjoterapeutów. Ich zadaniem poprzez dobór odpowiednich technik oraz ćwiczeń jest wprowadzenie Waszego organizmu na drogę procesów naprawczych.

Do tego dochodzi również unaocznienie problemu i zasugerowanie, w jaki najprostszy oraz bezpieczny sposób jesteśmy w stanie razem przywrócić Was do pełni zdrowia. Dodatkowo, jak można zabezpieczyć się przed kolejnymi kontuzjami.

Diagnostyka obrazowa

Diagnostyka obrazowa sprowadza się do wizualizacji specjaliście problemu, który osłabia Wasz organizm. Zarówno rezonans magnetyczny oraz USG znajdują się w tym samym budynku, co GO ON CLINIC

Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową opiekę naszym pacjentom, którzy podczas jednej wizyty w klinice są w stanie zasięgnąć rady ortopedy, fizjoterapeuty, trenera personalnego oraz przeprowadzić badania diagnostyczne.

Umów wizytę


Odwiedź nas:

Strzegomska 138/6
54-430 Wrocław

Odwiedź nas:

Nowowiejska 5
50-314 Wrocław

Zadzwoń:

530 30 50 40

Wyślij e-mail:

kontakt@goonclinic.plKontakt


Oddział Strzegomska

Strzegomska 138/6
54-430 Wrocław


Oddział Nowowiejska

Nowowiejska 5
50-323 Wrocław


Telefon

530 30 50 40


E-mail

kontakt@goonclinic.plSkontaktuj się


Adres

ul. Strzegomska 138/6 (IV piętro)
54-430 Wrocław


Adres

Nowowiejska 5
50-314 Wrocław


Telefon

530 30 50 40


E-mail

kontakt@goonclinic.plBądź na bieżąco


Facebook

facebook.com/wroclawgoonclinic