Utrzymanie sprawności

Trening personalny we Wrocławiu

Prowadzone przez doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów – fizjoterapeutów, trenerów przygotowania motorycznego oraz trenerów medycznych są świetnym zajęciem dla każdego. Zarówno jeżeli chcesz przygotować się do marathonu, triathlonu, sezonu lub po prostu o siebie zadbać możesz to zrobić nie bojąc się tym samym, że coś pójdzie nie tak.

Mistrzowskie przygotowanie

Brakuje Ci motywacji? A może nie masz sprzętu? Jesteśmy w stanie zapewnić Ci to wszystko. Nasi trenerzy to charyzmatyczne osoby, które zmotywują każdego do działania. Sala, w której będziesz ćwiczyć wyposażona jest w sprzęt umożliwiający dogodne różnicowanie treningów. Razem obierzemy cel i umożliwimy Ci jego zrealizowanie.

W GO ON CLINIC zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, aby doprowadzić Was do, jak najlepszej kondycji. Poza tym wiedza medyczna, którą dysponujemy umożliwia bezpieczne przeprowadzenie sesji treningowych oraz profesjonalną obsługę.

Ustal z nami swój indywidualny plan

Masz pewność, że plan treningowy będzie dostosowany indywidualnie do Ciebie i Twoich możliwości. Zarówno dla początkujących, amatorów oraz zawodowców jesteśmy w stanie przygotować odpowiedni trening.

Podczas treningu personalnego masz pewność, że nasz trener skupia całą swoją uwagę na Tobie. Pozwala to na przeanalizowanie techniki, którą pracujesz i nakierowanie jej, w przypadku nieprawidłowości, na właściwe tory.

Komfort klienta

GO ON CLINIC otwarte jest przez niemal cały dzień, dzięki temu jesteś w stanie dopasować swój dzień do przeprowadzenia treningu. Poza tym, jeśli już zaplanujesz trening to będziesz miał dodatkową motywację, żeby go przeprowadzić.

Jeżeli jednak wolisz, żeby Twój trening nie był indywidualny, a żeby towarzyszyła Ci dodatkowa osoba lub dwie – nie ma problemu. Możemy poprowadzić sesję zarówno dla Ciebie, jak i Twojego towarzysza. Taki układ pozwala na komfort klienta, który jest u nas na pierwszym miejscu.

Umów wizytę


Odwiedź nas:

Strzegomska 138/6
54-430 Wrocław

Odwiedź nas:

Nowowiejska 5
50-314 Wrocław

Zadzwoń:

530 30 50 40

Wyślij e-mail:

kontakt@goonclinic.plKontakt


Oddział Strzegomska

Strzegomska 138/6
54-430 Wrocław


Oddział Nowowiejska

Nowowiejska 5
50-323 Wrocław


Telefon

530 30 50 40


E-mail

kontakt@goonclinic.plSkontaktuj się


Adres

ul. Strzegomska 138/6 (IV piętro)
54-430 Wrocław


Adres

Nowowiejska 5
50-314 Wrocław


Telefon

530 30 50 40


E-mail

kontakt@goonclinic.plBądź na bieżąco


Facebook

facebook.com/wroclawgoonclinic