Utrzymanie sprawności

Wizyta kontrolna

W wielu przypadkach u pacjentów, którzy odwiedzają fizjoterapeutów zauważa się wielorakie osłabienia zarówno funkcji, jak i struktury mięśni, więzadeł, układu kostnego. To z kolei pośrednio i bezpośrednio powoduje kompensację w ciele oraz wzajemne napinanie struktur, czego nie chcemy. Warto takie sytuacje wyłapywać i do nich nie dopuszczać, ponieważ prowadzą bezpośrednio do kontuzji lub złego stanu zdrowia.

Comiesięczna wizyta

Oferta skierowana jest dla każdego – młodszych i starszych pacjentów, którzy chcą zadbać o swoje zdrowie. Comiesięczna wizyta gwarantuje Wam, że będziecie czuli się o wiele lepiej, a poza tym zmniejszy się ryzyko powstania urazów. 

Jest to propozycja szczególnie warta uwagi osób, które prowadząc siedzący tryb życia. Niestety, ale nasz organizm potrzebuje ruchu – 8-godzinne zmiany w pracy przy biurku temu nie służą. Tym bardziej, że większość z nas nie siedzi w wyprostowanej pozycji i nie wstaję, żeby “rozprostować kości” co godzinę.

Rozluźnianie

Jeżeli fizjoterapeuta zauważy niepożądane, spięte miejsca zajmie się nimi od razu na wizycie kontrolnej. Nasi pacjenci otrzymują tym samym nie tylko rutynową kontrolę, ale również gwarancję zniesienia napięć, które są bardzo często niezauważalne niemal u każdego.

Umów wizytę


Odwiedź nas:

Strzegomska 138/6
54-430 Wrocław

Odwiedź nas:

Nowowiejska 5
50-314 Wrocław

Zadzwoń:

530 30 50 40

Wyślij e-mail:

kontakt@goonclinic.plKontakt


Oddział Strzegomska

Strzegomska 138/6
54-430 Wrocław


Oddział Nowowiejska

Nowowiejska 5
50-323 Wrocław


Telefon

530 30 50 40


E-mail

kontakt@goonclinic.plSkontaktuj się


Adres

ul. Strzegomska 138/6 (IV piętro)
54-430 Wrocław


Adres

Nowowiejska 5
50-314 Wrocław


Telefon

530 30 50 40


E-mail

kontakt@goonclinic.plBądź na bieżąco


Facebook

facebook.com/wroclawgoonclinic