Leczenie

Trening medyczny we Wrocławiu

Fizjoterapeuta podczas 60 minutowej sesji zaproponuje Wam przygotowany pakiet ćwiczeń medycznych. Jako, że “ruch to zdrowie” to ćwiczenia sugerowane przez specjalistę mogą być zarówno rozszerzeniem terapii, jak i samą terapią.

Sprawdź dlaczego warto trenować z fizjoterapeutą.

Ćwiczenia medyczne – czym są?

To indywidualnie stworzony pakiet przez fizjoterapeutę, który bierze pod uwagę zarówno Wasze oczekiwania, jak również przebyte kontuzje oraz osłabienia mięśniowe. Cała sesja prowadzona jest na specjalnie przygotowanej sali w GO ON CLINIC

Mnogość przyrządów do ćwiczeń, wiedza oraz doświadczenie naszych fizjoterapeutów pozwala tworzyć różnorodne plany treningowe dostosowane do Waszych możliwości. Oprócz tego zawsze jesteście pod opieką wykwalifikowanego specjalisty, który jest Wam w stanie wytłumaczyć wszelkie wątpliwości.

Jak wygląda powrót do sprawności po ćwiczeniach medycznych?

Poprzez profesjonalnie poprowadzony trening macie gwarancję, że Wasza sprawność po kilku sesjach znacznie wzrośnie. Fizjoterapeuta zwraca szczególną uwagę na prawidłowe wzorce ruchowe. Dzięki temu macie dodatkowo pewność, że ćwiczenia nie przyniosą niespodziewanych dolegliwości bólowych, ani innych symptomów urazów.

Istotnym elementem każdej rehabilitacji jest doprowadzenie pacjenta do pełnej sprawności sprzed incydentu lub momentu, w którym pacjent będzie zadowolony. Jeżeli natomiast chcecie wrócić do aktywności fizycznej, ale pod kątem fizjoterapeuty / trenera personalnego to zapraszamy na treningi personalne.

Poza tym wszystkim trening medyczny ma jeszcze ukryty cel – zachęcić Was do prowadzenia zdrowego i aktywnego trybu życia. W ten sposób sami jesteście w stanie zadbać o swój organizm. Zawsze możecie skorzystać z konsultacji z fizjoterapeutą, jeśli będziecie potrzebowali naszej pomocy.

Jak przygotować się do treningu?

Jedyne, co musicie ze sobą wziąć to strój sportowy. Taki, w którym komfortowo będzie Wam ćwiczyć. Natomiast obuwie sportowe nie jest wymagane, ponieważ na sali ćwiczyć będziecie w skarpetkach lub na boso.

Umów wizytę


Odwiedź nas:

Strzegomska 138/6
54-430 Wrocław

Odwiedź nas:

Nowowiejska 5
50-314 Wrocław

Zadzwoń:

530 30 50 40

Wyślij e-mail:

kontakt@goonclinic.plKontakt


Oddział Strzegomska

Strzegomska 138/6
54-430 Wrocław


Oddział Nowowiejska

Nowowiejska 5
50-323 Wrocław


Telefon

530 30 50 40


E-mail

kontakt@goonclinic.plSkontaktuj się


Adres

ul. Strzegomska 138/6 (IV piętro)
54-430 Wrocław


Adres

Nowowiejska 5
50-314 Wrocław


Telefon

530 30 50 40


E-mail

kontakt@goonclinic.plBądź na bieżąco


Facebook

facebook.com/wroclawgoonclinic