Artykuły tworzone przez naszych specjalistów.

Baza wiedzy

Ola-1200x1799.jpg

31 stycznia 2024

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Certyfikowany terapeuta manualny z doświadczeniem w indywidualnej pracy z pacjentem. Pracuje technikami mięśniowo-powięziowymi i stawowymi, jak również poprzez ruch, każdemu pacjentowi indywidualnie dobierając ćwiczenia. Przywiązuje dużą wagę do uświadamiania swoim pacjentom, jak istotny jest ruch w procesie rehabilitacji.

Pracuje głównie z pacjentami u których występują problemy nerwowo-mięśniowo-szkieletowe takie jak: bóle stawów, mięśni, mrowienia, drętwienia i ograniczenia ruchomości. Oprócz pacjentów z dolegliwościami przewlekłymi pracuje również z pacjentami ortopedycznymi.

Pomoc pacjentom jest dla niej ogromną przyjemnością i motywacją do dalszego rozwoju.


Ala-1200x1799.jpg

31 stycznia 2024

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Doświadczenie zdobywała w przychodniach, szpitalach i prywatnych praktykach fizjoterapeutycznych.

W swojej pracy stosuje techniki terapii manualnej uzupełnione ćwiczeniami i treningiem medycznym. Dużo czasu i uwagi poświęca na edukację pacjenta. Jej zainteresowania krążą wokół kręgosłupa, stawu biodrowego, kolanowego i stopy. Bardzo dobrze odnajduje się w pracy ze sportowcami, ponieważ od dziecka związana jest ze sportem, a w szczególności z piłką siatkową.

Nieustannie poszerza i aktualizuje swoją wiedzę z zakresu fizjoterapii. Łączy ją ze swoją empatią i zrozumieniem, tak by wspólnie z pacjentem w przyjemnej atmosferze osiągać zamierzone cele.


Magda1-1200x1799.jpg

31 stycznia 2024

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Interesuje się fizjoterapią ortopedyczną oraz fizjoterapią sportową.

W przeszłości Magda zawodowo trenowała jeździectwo, dzięki czemu bez problemu dogaduje się ze sportowcami. W swojej karierze osobiście doznała wielu kontuzji, dlatego wie jak ważną rolę w procesie leczenia odgrywa rehabilitacja. Potrafi zmotywować i zmienić nastawienie pacjenta.

Jako asystentka Prof. Bogusława Sadlika, zdobywa doświadczenie w zakresie ortopedii kończyny. Najbardziej fascynuje ją staw kolanowy, na temat którego stale pogłębia wiedzę.


Paulina-9426-1200x1872.jpg

31 stycznia 2024

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu, zdobywająca doświadczenie zarówno u boku ortopedów i fizjoterapeutów, ale również w Centrum Piłkarskim Ślęza Wrocław – 1KS Ślęza Wrocław.

Bardzo dobrze czuje się w terapii manualnej, ale również w treningu medycznym, którego składową, czyli ruch, uważa za podstawę skutecznej fizjoterapii. Interesuje się kończyną dolną – głównie stawem kolanowym i biodrowym – oraz kręgosłupem. Kontakt z piłkarzami sprawia, że doskonale odnajduje się w rehabilitacji sportowców.

Na co dzień trenuje piłkę nożną, a swój wolny czas poświęca na naukę i dalszy rozwój. Mówi o sobie, że fizjoterapia to nie praca a jej pasja. Wszystkie te elementy pomagają Paulinie w skutecznej i przyjemnej fizjoterapii.


Asia-3725-1200x1831.jpg

31 stycznia 2024

Absolwentka AWF Poznań ZWKF Gorzów Wielkopolski i PUM w Szczecinie. Doświadczenie zbierała w Szczecińskich Akademiach Piłkarskich (FASE i Pogoń). Od zawsze związana ze sportem i aktywnym trybem życia.

Doskonale rozumie się ze sportowcami i często prowadzi treningi medyczne, rehabilitację przed- i pooperacyjną. Jest fizjoterapeutką, która ma także wykształcenie dietetyczne, więc na problemy każdego pacjenta potrafi spojrzeć całościowo.

Atutami Asi jest pozytywne nastawienie, duża wiedza, empatia i entuzjazm. Wystarczy zacząć z nią pracować, a motywacja pojawia się od razu.


julita.jpg

31 stycznia 2024

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Od dzieciństwa związana ze sportem i zdrowym trybem życia. Zawsze stara się dzielić zdrowymi nawykami ze swoimi pacjentami.

Ma ogromne doświadczenie z fizjoterapią w sporcie. Pracowała jako fizjoterapeutka w WKS Śląsk Wrocław a następnie w ekstraklasie Piłkarek Ręcznych KRP Kobierzyce. Stale współpracuje z licznymi drużynami sportowymi we Wrocławiu jako konsultantka treningów motorycznych.

Angażuje 100% uwagi swoim pacjentom w gabinecie. Rozwój jest dla niej najważniejszy i ciągle się rozwija pracując z ortopedami i asystując przy zabiegach ortopedycznych.
Kontakt


Oddział Strzegomska

Strzegomska 138/6
54-430 Wrocław


Oddział Nowowiejska

Nowowiejska 5
50-323 Wrocław


Telefon

530 30 50 40


E-mail

kontakt@goonclinic.plSkontaktuj się


Adres

ul. Strzegomska 138/6 (IV piętro)
54-430 Wrocław


Adres

Nowowiejska 5
50-314 Wrocław


Telefon

530 30 50 40


E-mail

kontakt@goonclinic.plBądź na bieżąco


Facebook

facebook.com/wroclawgoonclinic