Artykuły tworzone przez naszych specjalistów.

Baza wiedzy

boguslaw.jpg

31 stycznia 2024

Absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Znakomity specjalista i innowator metod ortopedycznych. Twórca nowej techniki operacyjnej tzw. Suchej artroskopii do implantacji skafoldów chrzęstno-kostnych. Prezydent Polskiego Towarzystwa Stopy i Stawu skokowo-goleniowego na kadencję 2016-2018.

Operacji w wielu przypadkach można uniknąć i mając pod sobą cały zespół fizjoterapeutów i trenerów personalnych pomógł ogromnej ilości osób bez operacji.


doktor-Gacki.jpg

31 stycznia 2024

Absolwent Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Specjalista z wieloletnim stażem pracy. W latach 2016-2019 pracował w szpitalu w Klaksvik na Wyspach Owczych, od
2019 r. pracuje w Szpitalu MSWIA we Wrocławiu. Zajmuje się wieloma aspektami ortopedii – chirurgią ortopedyczną oraz ortopedią w sporcie.

Dzięki stażowi w szpitalu dziecięcym w Prokocim poszerzył swoje umiejętności z zakresu ortopedii dziecięcej. Wykonuje zabiegi z zakresu sonochirurgii np. barbotage stożka rotatorów, suche igłowanie z podaniem osocza bogatopłytkowego PRP.

Poza medycyną jego pasją jest żeglarstwo i narciarstwo. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego oraz ESSKA (Europejskie Towarzystwo Medycyny Sportowej, Chirurgii Kolana I Artroskopii)


arkadiusz-janusz-1200x1670.jpg

31 stycznia 2024

Absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu. Zainteresowania zawodowe obejmują w szczególności leczenie zakażeń i powikłań po leczeniu operacyjnym układu ruchu, chirurgię rekonstrukcyjną oraz chirurgię ręki. W praktyce ambulatoryjnej zajmuje się m.in. zachowawczym leczeniem zmian zwyrodnieniowych stawów z użyciem metod ortobiologicznych oraz zachowawczym leczeniem zespołów bólowych kręgosłupa.

W 2022 r. uzyskał tytuł doktorski rozprawą pt. „Ocena przydatności matrycy biocelulozowej do nieantybiotykowej profilaktyki zakażeń kości w badaniach in vitro”.

Obecnie pracuje w Klinice Ortopedii, Traumatologii Narządu Ruchu i Chirurgii Ręki Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu.

Nieustannie rozwijająca się wiedza medyczna wymaga stałego kształcenia się, stąd licznie uczestniczy w szkoleniach, kursach, sympozjach i zjazdach, poszukując nowych, skutecznych metod leczenia.


Szymon-portret-7100-1200x1849.jpg

31 stycznia 2024

Młody adept fizjoterapii z Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Poza medycznymi aspektami kliniki zajmuje się również marketingiem GO ON CLINIC.

Współpraca z doświadczonymi ortopedami oraz młodymi i ambitnymi fizjoterapeutami pozwala mu na rozwijanie skrzydeł w fizjoterapeutycznym świecie. Natomiast tworzenie filmów, postów na mediach społecznościowych, reklam i wielu innych kreuje jego doświadczenie w szerzeniu wiedzy medycznej.

Szymon w wolnym czasie dokształca się zarówno w fizjoterapii, jak i marketingu. Lubi tworzyć nowe treści dla Was, jak i pomagać w gabinecie, gdzie na pewno będziecie mieli z nim o czym porozmawiać.


Kamil-1200x1799.jpg

31 stycznia 2024

Fizjoterapeuta, który zdobył tytuł magistra fizjoterapii na Akademii Wychowania Fizycznego im. Polskich Olimpijczyków we Wrocławiu. Zdobywał doświadczenie jako członek klubów sportowych (Turów oraz Osa Zgorzelec, Panthers Wrocław), a także pracując jako fizjoterapeuta w kilku placówkach fizjoterapeutycznych. Jego główne obszary specjalizacji to rehabilitacja po operacjach, ze szczególnym uwzględnieniem stawu kolanowego, terapia sportowa oraz terapia bólu kręgosłupa.

Wykorzystuje swoje umiejętności w terapii manualnej i terapii ruchem, aby skutecznie pomóc pacjentom powrócić do pełnej sprawności fizycznej. Jego holistyczne podejście do fizjoterapii integruje wiedzę naukową z pasją do sportu.

Ponadto angażuje się w edukację pacjentów, promując profilaktykę zdrowotną i aktywny tryb życia. Dzięki swojej wiedzy i empatii, potrafi dostosować terapie do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta.


Paulina-9426-1200x1872.jpg

31 stycznia 2024

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu, zdobywająca doświadczenie zarówno u boku ortopedów i fizjoterapeutów, ale również w Centrum Piłkarskim Ślęza Wrocław – 1KS Ślęza Wrocław.

Bardzo dobrze czuje się w terapii manualnej, ale również w treningu medycznym, którego składową, czyli ruch, uważa za podstawę skutecznej fizjoterapii. Interesuje się kończyną dolną – głównie stawem kolanowym i biodrowym – oraz kręgosłupem. Kontakt z piłkarzami sprawia, że doskonale odnajduje się w rehabilitacji sportowców.

Na co dzień trenuje piłkę nożną, a swój wolny czas poświęca na naukę i dalszy rozwój. Mówi o sobie, że fizjoterapia to nie praca a jej pasja. Wszystkie te elementy pomagają Paulinie w skutecznej i przyjemnej fizjoterapii.


Przemek-portret-1200x1697.jpg

31 stycznia 2024

Absolwent Akademii wychowania Fizycznego we Wrocławiu, pasjonat anatomii oraz manualnych technik pracy z pacjentem.

W swojej pracy szczególny nacisk kładzie na indywidualne dobieranie metod pracy w zależności od potrzeb pacjenta oraz całościowe spojrzenie na problem jego zdrowia. Stara się uświadamiać, że rehabilitacja nie kończy się w gabinecie poświęcając uwagę edukacji i profilaktyce. W gabinecie wykorzystuje metody terapii manualnej w tym w szczególności metod manualnej pracy z powięzią. Poza tym dużą uwagę skupiam na wykorzystaniu metod kinezyterapii oraz treningu jako podstawowej ścieżki pomocy pacjentowi

Nieustannie poświęca czas rozwojowi aktualnej wiedzy naukowej w dziedzinie fizjoterapii ortopedycznej i sportowej.


Asia-3725-1200x1831.jpg

31 stycznia 2024

Absolwentka AWF Poznań ZWKF Gorzów Wielkopolski i PUM w Szczecinie. Doświadczenie zbierała w Szczecińskich Akademiach Piłkarskich (FASE i Pogoń). Od zawsze związana ze sportem i aktywnym trybem życia.

Doskonale rozumie się ze sportowcami i często prowadzi treningi medyczne, rehabilitację przed- i pooperacyjną. Jest fizjoterapeutką, która ma także wykształcenie dietetyczne, więc na problemy każdego pacjenta potrafi spojrzeć całościowo.

Atutami Asi jest pozytywne nastawienie, duża wiedza, empatia i entuzjazm. Wystarczy zacząć z nią pracować, a motywacja pojawia się od razu.


julita.jpg

31 stycznia 2024

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Od dzieciństwa związana ze sportem i zdrowym trybem życia. Zawsze stara się dzielić zdrowymi nawykami ze swoimi pacjentami.

Ma ogromne doświadczenie z fizjoterapią w sporcie. Pracowała jako fizjoterapeutka w WKS Śląsk Wrocław a następnie w ekstraklasie Piłkarek Ręcznych KRP Kobierzyce. Stale współpracuje z licznymi drużynami sportowymi we Wrocławiu jako konsultantka treningów motorycznych.

Angażuje 100% uwagi swoim pacjentom w gabinecie. Rozwój jest dla niej najważniejszy i ciągle się rozwija pracując z ortopedami i asystując przy zabiegach ortopedycznych.
Kontakt


Oddział Strzegomska

Strzegomska 138/6
54-430 Wrocław


Oddział Nowowiejska

Nowowiejska 5
50-323 Wrocław


Telefon

530 30 50 40


E-mail

kontakt@goonclinic.plSkontaktuj się


Adres

ul. Strzegomska 138/6 (IV piętro)
54-430 Wrocław


Adres

Nowowiejska 5
50-314 Wrocław


Telefon

530 30 50 40


E-mail

kontakt@goonclinic.plBądź na bieżąco


Facebook

facebook.com/wroclawgoonclinic